Ozdoby z jemioły

_DSC8110

SPRAWDŹ NASZE OZDOBY Z JEMIOŁY

Nasza jemioła,album Viscum ,rośnie na różnorodnych drzewach -jabłoni, akacji, wierzby występujących w parkach krajobrazowych i sadach jabłoniowych.

W przeciwieństwie do większości hurtowych sprzedawców jemioły, nie przechowujemy naszej jemioły – zamiast tego kompletujemy ją na zamówienie, starając się, aby była jak najświeższa.

W przypadku większych zamówień możemy zaoferować zniżki skontaktuj się z nami,   aby uzyskać więcej informacji.

Wieniec z jemioły

Wianek został wykonany w całości z naturalnych liści jemioły, oplecionych na wianku ze słomy, dodatkowo ukrytym w zielonej flizelinie. Dodatkową ozdobą jest kokardka wykonana z dwóch rodzajów tasiemek. Wstążka, na której zawieszony jest wianek, została doczepiona na stałe do wianka, jako jego dodatek.

wianek z jemioły

Pęczek jemioły

Urocze pęczki jemioły uprawianej w Wielkiej Brytanii. Dużo jagód. Gotowe oznakowane, idealne do Twojego sklepu.

Zamówienia będą wysyłane w tygodniu rozpoczynającym się 30 listopada. Ale możesz wyznaczyć późniejszą datę wysyłki. Pamiętaj, że przewoźnicy będą potrzebować więcej czasu na dostawę w grudniu.

Pomóż uczynić rok 2022 tradycyjnymi dekoracyjnymi świętami Bożego Narodzenia

Kule jemioły

Kule z jemioły wiszące nad stołem lub kominkiem, to obrazek wyjęty ze świątecznych pocztówek. Te dekoracje występują w kilku wariantach objętościowych, dzięki czemu jest wiele możliwości kompozycji.

Nasze kule z jemioły mogą mieć od 30 cm, do aż 100 cm średnicy.

5 kg świeżych gałązek jemioły

To przestrzeń dla naszej kreatywności. Możemy stworzyć naturalne wieńce lub klimatyczne bukiety, które pięknie przyozdobią dom na Boże Narodzenie.

Każdy kg to około 10-12 gałęzi. (więc 50 gałęzi ≈ 5kg)

 
 
 

Masz Pytania?
Zadzwoń: +48 577 394 461